EPM Machines Polska Sp. z o.o. to firma działająca na polskim rynku od 2003 roku. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie i wiedzę na temat rynku narzędzi, osprzętu, artykułów metalowych i innych produktów dostępnych w naszej ofercie. Kładziemy nacisk na rozwój, podnoszenie jakości oferowanych towarów oraz ich opakowań. Nasze produkty, zanim zostaną zatwierdzone do produkcji, poddawane są testom, a liczne certyfikaty potwierdzają ich jakość. Dokładamy starań, aby dopasować się do zmieniających potrzeb naszych klientów i stale poszerzamy gamę produktów.
 to marka dobrej klasy narzędzi ręcznych i osprzętu dla budownictwa, przemysłu, serwisu i ogrodu. Linia produktów EPM wykonana jest z dobrej jakości materiałów
z zastosowaniem nowych technologii, dając jej użytkownikom produkt wytrzymały
i funkcjonalny. Produkty kierowane są dla grupy użytkowników regularnie posługujących się narzędziami w pracy, dla których ważna jest wytrzymałość, wygoda
i odpowiednia jakość. 
Zobacz produkty
3-medium_default.jpg
 to stopniowo poszerzana gama artykułów metalowych, narzędzi ręcznych, osprzętu
i kłódek. Produkty skierowane są do majsterkowiczów do użytku domowego
i w warsztacie, którzy cenią sobie funkcjonalność i przystępną cenę. Zaletą marki jest bardzo korzystny poziom jakości do ceny.
Zobacz produkty
 to linia ostrzy tnących do wykaszarek. W ofercie żyłki tnące, poczynając od podstawowego typu, o okrągłym przekroju, po profesjonalny typ skręcany TWIST PREMIUM oraz wzmocniony typ DUOLINE. Zróżnicowanie kolorystyczne pomaga wybrać odpowiednią żyłkę. Żyłki dostępne w różnych średnicach.
Zobacz produkty
 to asortyment taśm samoprzylepnych do szerokiej gamy zastosowań m.in. naprawcze, maskujące, pakowe, dwustronnie klejące, piankowe-uszczelniające.

Zobacz produkty
 Nowoczesne źródła światła
Zobacz produkty
 Praktyczna odzież robocza
Zobacz produkty


Scroll To Top