EPM Machines Polska Sp. z o.o. to firma działająca na polskim rynku od 2003 roku. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie i wiedzę na temat rynku narzędzi, osprzętu, artykułów metalowych i innych produktów dostępnych w naszej ofercie. Kładziemy nacisk na rozwój, podnoszenie jakości oferowanych towarów oraz ich opakowań. Nasze produkty, zanim zostaną zatwierdzone do produkcji, poddawane są testom, a liczne certyfikaty potwierdzają ich jakość. Dokładamy starań, aby dopasować się do zmieniających potrzeb naszych klientów i stale poszerzamy gamę produktów.

EPM to marka wysokiej klasy narzędzi ręcznych i osprzętu dla budownictwa, przemysłu, serwisu i ogrodu. Linia produktów EPM wykonana jest z dobrej jakości materiałów z zastosowaniem nowych technologii, dając jej użytkownikom produkt wytrzymały i funkcjonalny. Produkty kierowane są dla grupy użytkowników regularnie posługujących się narzędziami w pracy, dla których ważna jest wytrzymałość, wygoda i odpowiednia jakość. Dzięki rosnącemu uznaniu wśród klientów asortyment marki stale się poszerza.

Zobacz produkty

Braket to wysokiej jakości polskie drabiny, regały oraz rusztowania zapewniające stabilność i efektywność podczas pracy. Produkty znajdują zastosowanie przy pracach budowlanych, monterskich, remontowych a także w pracach domowych. Artykuły oferowane przez markę spełniają normy europejskie, co daje gwarancje bezpieczeństwa i jakości. W ofercie marki jest także cieszący się coraz to większym zainteresowaniem system półkowy BRAKET.

Zobacz produkty
Deka to głównie asortyment taśm klejących mających zastosowanie m.in. naprawcze, maskujące, pakowe, malarskie, tynkarskie, antypoślizgowe, dwustronnie klejące czy piankowe-uszczelniające. W ofercie marki można znaleźć także folie malarskie oraz worki foliowe. Proponowane produkty mają zastosowanie w wielu branżach. Powstały na bazie najwyżej jakości surowców dzięki czemu są trwałe i niezawodne.
Zobacz produkty
3-medium_default.jpg

GROT to stopniowo poszerzana gama artykułów metalowych, narzędzi ręcznych, osprzętu i kłódek. Produkty skierowane są do majsterkowiczów do użytku domowego i w warsztacie, którzy cenią sobie funkcjonalność i przystępną cenę. Zaletą marki jest bardzo korzystny poziom jakości do ceny.

Zobacz produkty

McFix daje wybór produktów w dziedzinie technik zamocowań. Wkręty, nity, kotwy, nakrętki i śluby to tylko część oferty marki, która stale jest poszerzana.

Zobacz produkty

McGarden to marka stworzona do pracy w ogrodzie. Wśród jej asortymentu wyróżnia się narzędzia ogrodowe takie jak widły, grabie, łopaty czy także żyłki tnące, oleje i rękawice. Żyłki tnące dostępne są w wielu wariantach poczynając od podstawowego typu, o okrągłym przekroju, po profesjonalne typy skręcane i wzmacniane wewnętrznym rdzeniem. Produkty McGarden uczynią pracę wydajniejszą i łatwiejszą.

Zobacz produkty
Oferta marki ORION obejmuje głównie produkty LED stanowiące energooszczędny i estetyczny zamiennik tradycyjnych źródeł światła. Marka oferuje: panele, naświetlacze, żarówki czy żarniki halogenowe pozwalające na dobór odpowiedniego oświetlenia dla każdej przestrzeni.
Zobacz produkty
ROCKER to odzież, obuwie i akcesoria robocze w tym BHP. Wysokiej jakości materiały użyte przy produkcji zapewniają wysoką odporność i żywotność. Europejskie normy i standardy, które spełnia większość produktów marki są gwarancją bezpieczeństwa. Prezentowane produkty cechuje nie tylko trwałość i funkcjonalność ale także estetyczny wygląd i krój.  
Zobacz produkty


Scroll To Top