Nasze marki

 • Braket

  Braket to wysokiej jakości polskie drabiny, regały oraz rusztowania zapewniające stabilność i efektywność podczas pracy. Produkty znajdują zastosowanie przy pracach budowlanych, monterskich, remontowych a także w pracach domowych. Artykuły oferowane przez markę spełniają normy europejskie, co daje gwarancje bezpieczeństwa i jakości. W ofercie marki jest także cieszący się coraz to większym zainteresowaniem system półkowy BRAKET.

 • Deka

  Deka to głównie asortyment taśm klejących mających zastosowanie m.in. naprawcze, maskujące, pakowe, malarskie, tynkarskie, antypoślizgowe, dwustronnie klejące czy piankowe-uszczelniające. W ofercie marki można znaleźć także folie malarskie oraz worki foliowe. Proponowane produkty mają zastosowanie w wielu branżach. Powstały na bazie najwyżej jakości surowców dzięki czemu są trwałe i niezawodne.

 • EPM

  EPM to marka wysokiej klasy narzędzi ręcznych i osprzętu dla budownictwa, przemysłu, serwisu i ogrodu. Linia produktów EPM wykonana jest z dobrej jakości materiałów z zastosowaniem nowych technologii, dając jej użytkownikom produkt wytrzymały i funkcjonalny. Produkty kierowane są dla grupy użytkowników regularnie posługujących się narzędziami w pracy, dla których ważna jest wytrzymałość, wygoda i odpowiednia jakość. Dzięki rosnącemu uznaniu wśród klientów asortyment marki stale się poszerza.

 • GROT

  GROT to stopniowo poszerzana gama artykułów metalowych, narzędzi ręcznych, osprzętu i kłódek. Produkty skierowane są do majsterkowiczów do użytku domowego i w warsztacie, którzy cenią sobie funkcjonalność i przystępną cenę. Zaletą marki jest bardzo korzystny poziom jakości do ceny.

 • McFix

  McFix daje wybór produktów w dziedzinie technik zamocowań. Wkręty, nity, kotwy, nakrętki i śluby to tylko część oferty marki, która stale jest poszerzana.

 • McGarden

  McGarden to marka stworzona do pracy w ogrodzie. Wśród jej asortymentu wyróżnia się narzędzia ogrodowe takie jak widły, grabie, łopaty czy także żyłki tnące, oleje i rękawice. Żyłki tnące dostępne są w wielu wariantach poczynając od podstawowego typu, o okrągłym przekroju, po profesjonalne typy skręcane i wzmacniane wewnętrznym rdzeniem. Produkty McGarden uczynią pracę wydajniejszą i łatwiejszą.

 • Orion

  Oferta marki ORION obejmuje głównie produkty LED stanowiące energooszczędny i estetyczny zamiennik tradycyjnych źródeł światła. Marka oferuje: panele, naświetlacze, żarówki czy żarniki halogenowe pozwalające na dobór odpowiedniego oświetlenia dla każdej przestrzeni.

 • Rocker

  Rocker to odzież, obuwie i akcesoria robocze w tym BHP. Wysokiej jakości materiały użyte przy produkcji zapewniają wysoką odporność i żywotność. Europejskie normy i standardy, które spełnia większość produktów marki są gwarancją bezpieczeństwa. Prezentowane produkty cechuje nie tylko trwałość i funkcjonalność ale także estetyczny wygląd i krój

 • Unibox

  Unibox to skrzynki narzędziowe oraz magazynowe wykonane z polipropylenu. Dzięki odpowiedniej formie pojemniki magazynowe idealnie pasują do siebie, można układać je na sobie tworząc dowolne konfiguracje. Szeroki wybór rozmiarów daje możliwość ekonomicznego zagospodarowania przestrzeni nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Scroll To Top